BANJALUKA - U banjalučkom naselju Ante Jakić razbojnici su večeras opljačkali "Moj market".
Kako saznajemo, lopovi su bili izuzetno brutalni i radnici uperili pištolj u glavu. Nakon razbojništva pobjegli su u nepoznatom pravcu.
Policija se nalazi na licu mjesta. O detaljima pljačke ne žele da pričaju dok ne obave uviđaj, tako da još nije poznato da li su i koliko novca razbojnici odnijeli.