BIJELjINA - Dvojica nepoznatih muškaraca opljačkala su "Nestro-petrol" benzinsku pumpu u Bijeljini i odnijeli 340 KM, potvrdio je Srni dežurni operativni Centra javne bezbjednosti Bijeljina.
Pljačka se dogodila u nedjelju u 22.40 na benzinskoj pumpi u Račanskoj ulici.
U toku je rad na pronalasku razbojnika.