BIJELJINA - Nepoznata lica opljačkala su benzinsku pumpu "Nestro" u mjestu Ugljevička Obrijež, iz koje su odnijeli 100 KM, cigarete i razna alkoholna pića, rekao je dežurni operativni u Centru javne bezbjednosti Bijeljina.
Pljačka se dogodila u noći između 24. i 25. aprila, a identitet počinioca je nepoznat.
U mjestu Donja Bukovica u opštini Bijeljina sinoć u 23 sata aktivirana je eksplozivna naprava ispred ulaznih vrata porodične kuće lica čiji su inicijali V.R.
Od eksplozije niko nije povrijeđen, ali je pričinjena manja materijalna šteta na ulaznim vratima.