TUZLA - Dva nepoznata lica su, prijeteći pištoljem, izvršila razbojništvo na benzinskoj pumpi OMV u Previlama, opština Srebrenik, odnijevši neutvrđenu količinu novca, saopšteno je danas iz Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.
Nakon razbojništva, koje su izvršili sinoć oko 22 časa, lica su se udaljila u nepoznatom pravcu.
Policija je izvršila uviđaj i radi na pronalasku izvršilaca.