VITEZ - Dva maskirana lica naoružana pištoljem opljačkala su benzinsku pumpu "T-dizel" u mjestu Stara Bila kod Viteza, rečeno je u travničkoj policiji.
Oni su od radnika benzinske pumpe oteli određenu količinu novca, a zatim pobjegli.
Pljačka se dogodila sinoć u 2.30.
Policija je obavila uviđaj.