Hronika

Opljačkana benzinska pumpa u Novoj Topoli

Opljačkana benzinska pumpa u Novoj Topoli
Opljačkana benzinska pumpa u Novoj Topoli
Srna

GRADIŠKA – Razbojnik maskiran fantomkom, uz prijetnju automatskom puškom, opljačkao je benzinsku pumpu "Nestro petrol" u Novoj Topoli, kod Gradiške, iz koje je ukrao 3.940 KM, rečeno je Srni u Centru javne bezbjednosti Banjaluka.

Razbojništvo se dogodilo u subotu, 16. marta, oko 19.40 časova.

Uviđaj su obavili pripadnici Policijske stanice Gradiška.

U toku je rad na pronalasku izvršioca krivičnog djela razbojništvo.

Najčitanije