ISTOČNO SARAJEVO - Dva maskirana muškarca, uz prijetnju automatske puške i pištolja, opljačkali su benzinsku pumpu "Nestro petrol" na Palama iz koje su odnijeli 12.000 KM, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Istočno Sarajevo.
Policijskoj stanici Pale juče oko 1.30 radnik "Nestro petrola" B.J. prijavio je da su, neposredno prije prijave, u ovaj objekat ušla dva maskirana naoružana muškarca i uz prijetnju oružja ukrala novac.
Policija je izašla na lice mjesta i u zaključanoj kancelariji zatekla dva radnika koji su izjavili da je iz sefa ukraden pazar od oko 12.000 KM.
U toku je rad na otkrivanju lopova.