Hronika

Opljačkana parfimerija u Banjaluci

Opljačkana parfimerija u Banjaluci
Opljačkana parfimerija u Banjaluci
Danica Popović

BANJALUKA – Parfimerija "Sergio" u Banjaluci opljačkana je jutros oko 03:30 časova i razbojnici su uspjeli da otuđe veću količinu skupocjenih parfema saznaju "Nezavisne".

Meta pljčkaša bila je parfimerija u centru grada koja se nalazi u blizini noćnog kluba "Underground".

Policija je obavila uviđaj i traga za kradljivcima.

Uskoro opširnije...

 

Najčitanije