SARAJEVO - Pripadnicima MUP-a Kantona Sarajevo danas je u 14.35 prijavljeno da je opljačkana pošta u ulici Patriotske lige u sarajevskom naselju Koševsko Brdo, javlja Dnevni avaz.
Kako piše ovaj dnevni list, razbojništvo je izvršilo više maskiranih naoružanih muškaraca, koji su ukrali za sada neutvrđenu količinu novca.
Sarajevski policajci obavljaju uviđaj te izuzimaju tragove, a policijske patrole tragaju za razbojnicima.