Hronika

Opljačkana pumpa Nestro petrola u Bijeljini

Opljačkana pumpa Nestro petrola u Bijeljini
Opljačkana pumpa Nestro petrola u Bijeljini
Srna

BIJELJINA - Maskirani razbojnik oteo je, uz prijetnju pištoljem, 4.200 KM od radnice benzinske pumpe "Nestro petrol" u bijeljinskom naselju Dvorovi, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Bijeljina.

Razbojnik je sinoć u 20.45 časova, prijeteći, radnici čiji su inicijali S.Ž. naredio da mu da ključeve od kase, odakle je ukrao 4.200 KM.

Lopov se potom udaljio u nepoznatom pravcu.

 Policija je izvršila uviđaj i u toku je potraga za razbojnikom.

Najčitanije