DOBOJ - Dva maskirana i naoružana lica opljačkala su benzinsku pumpu "Nestro" u mjestu Šešlije u opštini Doboj, a količina ukradenog novca biće naknadno utvrđena, saopšteno je iz dobojskog Centra javne bezbjednosti (CJB).
Razbojnici su u četvrtak oko 19.30 časova prišli s leđa radniku benzinske pumpe, naredili mu da uđe u objekat i da im iz kase da novac.