BANJALUKA - Na području Grada Banjaluka juče je opljačkana benzinska pumpa, saopšteno je iz policije, ali nije precizirano o kojoj se pumpi radi.
"Policijski službenici Policijske uprave Banjaluka, preduzimaju sve neophodne mjere i radnje u cilju rasvjetljavanja krivičnog djela teška krađa izvršenog dana 27.4.2021. godine u prostorijama benzinske pumpe na području Grada Banjaluka", naveli su iz Policijske uprave Banjaluke.
O svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.