BANJALUKA - Dva maskirana naoružana lica danas su u centru Banjaluke izvršila razbojništvo u zlatari "Malbašić", iz koje su otuđili za sada neutvrđenu količinu zlatnog nakita, potvrđeno je u banjalučkom Centru javne bezbjednosti.
Počinioci su, prijeteći vatrenim oružjem, od zaposlenih uzeli zlatni nakit, te nestali u nepoznatom pravcu.
Operativni rad policije na otkrivanju počinilaca ovog djela je u toku.