Hronika

Opljačkane benzinske pumpe: Provalnici odnijeli 14.500 KM

Opljačkane benzinske pumpe: Provalnici odnijeli 14.500 KM
Opljačkane benzinske pumpe: Provalnici odnijeli 14.500 KM
Agencije

BIJELjINA - Iz dvije benzinske pumpe "Nestro-Petrol" u bijeljinskim naseljima Dvorovi i Hase nepoznata lica ukrala su ukupno 14.500 KM, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Bijeljina.

Provalnici su u noći 8. na 9. maj iz kase na pumpi u Dvorovima ukrali 8.100 KM, a iz pumpe u Hasama 6.400 KM.

Izvršen je uviđaj i istraga je u toku.

Najčitanije