Hronika

Opljačkano hiljadu maraka iz benzinske pumpe

Opljačkano hiljadu maraka iz benzinske pumpe
Opljačkano hiljadu maraka iz benzinske pumpe
Srna

NOVI TRAVNIK - Maskirani muškarac, naoružan automatskom puškom, opljačkao je benzinsku pumpu "Orman" u mjestu Opara kod Novog Travnika, iz koje je odnio 1.000 KM, potvrđeno je Srni u MUP-u Srednjobosanskog kantona.

Razbojnik je prilikom pljačke automatsku pušku uperio u radnika pumpe, a potom ispalio nekoliko metaka u vazduh. Iz kase je uzeo novac, te se udaljio pješke.

Pljačka se dogodila sinoć oko 22.00 časa. Slučaj je policiji u Novom Travniku, koja je obavila uviđaj, telefonom prijavilo nepoznato žensko lice.

Najčitanije