Hronika

Opljačkao pumpu naoružan sjekirom

Opljačkao pumpu naoružan sjekirom
Opljačkao pumpu naoružan sjekirom
Srna

BIJELjINA - Maskirano lice, naoružano sjekirom, oduzelo je 500 KM od radnika benzinske pumpe "Nestro petrol" u Bratuncu, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Bijeljina.

Razbojnik, koji je imao crvenu maramu na glavi, nakon pljačke otišao je u nepoznatom pravcu.

Razbojništvo se dogodilo sinoć u 21.40 časova.

U toku je istraga.

Najčitanije