BIJELjINA - Maskirano lice, naoružano sjekirom, oduzelo je 500 KM od radnika benzinske pumpe "Nestro petrol" u Bratuncu, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Bijeljina.
Razbojnik, koji je imao crvenu maramu na glavi, nakon pljačke otišao je u nepoznatom pravcu.
Razbojništvo se dogodilo sinoć u 21.40 časova.
U toku je istraga.