MRKONJIĆ GRAD - Muškarac čiji su inicijali D.P. /18/ iz Mrkonjić Grada uhapšen je nakon što je u ovom gradu opljačkao jedan ugostiteljski objekat iz koga je ukrao 200 KM.
Krađa je izvršena prošle noći u Ulici cara Dušana, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Banjaluka.
Mladić D.P. obio je prozor ugostiteljskog objekta kroz koji je ušao unutra i izvršio krivično djelo.
Nakon kriminalističke obrade, mladić je pušten na slobodu, a protiv njega slijedi izvještaj nadležnom tužilaštvu.