BANJALUKA - Okružno tužilaštvo Banjaluka podiglo je optužnicu protiv Slobodana Medića i Mladena Jelače iz Prijedora, odgovornih lica u Drvnoj industriji „Jela“ Kozarac, zbog zloupotrebe službenog položaja.
Optužnica je proslijeđena Osnovnom sudu u Prijedoru na potvrđivanje, saopšteno je iz Okružnog tužilaštva Banjaluka.
Medić i Jelača osumnjičeni su da su nizom nezakonitih radnji i prodajom zemljišta za 245.000 KM oštetili firmu "Jela".