TRAVNIK - Dva naoružana maskirana razbojnika ukrala su danas iz prodavnice "Konzum" u Novoj Bili kod Travnika od 500 do 600 KM, potvrđeno je u travničkoj policiji.
Nakon krađe razbojnici su pobjegli s automobilom golf, koji su zapalili u mjestu Pokrajčići.
Razbojništvo se dogodilo oko 8 časova, a uviđaj je obavila travnička policija.