Hronika

Ostavljao bombe ispred hotela u Derventi

Ostavljao bombe ispred hotela u Derventi
Ostavljao bombe ispred hotela u Derventi
Srna

DOBOJ - Policijska stanica Derventa podnijela je Okružnom tužilaštvu Doboj izvještaj o počinjenom krivičnom djelu protiv lica čiji su inicijali Z.P. sa područja opštine Prnjavor zbog sumnje da je u dva navrata ispred hotela "Biser" u Derventi ostavljao neaktivirane ručne bombe.

 U oba slučaja policijski službenici Policijske stanice Derventa izvršili su uviđaj i zajedno sa inspektorom za protivdiverzionu zaštitu CJB Doboj uklonili neaktivirane eksplozivne naprave.

Izvještaj o počinjenom krivičnom djelu izazivanje opšte opasnosti podnesen je juče, saopšteno je iz CJB Doboj. 

Najčitanije