ZVORNIK – Nepoznato lice ili više njih u subotu oštetilo nadgrobne spomenike na bošnjačkom groblju na području Zvornika.
Po prijavi su postupili policijski službenici Policijske stanice Zvornik koji su izvršili uviđaj.
"Policijski službenici preduzimaju sve zakonom propisane mjere i radnje u cilju rasvjetljavanja i dokumentovanja krivičnog djela 'Povreda groba ili umrlog lica'", saopšteno je PU Zvornik.
O svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Bijeljina.
Policijska uprava Zvornik osuđuje svaki vid nasilničkog ponašanja i poziva građane da se uzdrže od ovakvih ili sličnih ponašanja.