BANJALUKA - Policijski službenici PU Banjaluka, identifikovali su i uhapsili P.G. zbog sumnje da je lažno prijavio da se u u autobusu koji saobraća na međunarodnoj liniji prevozi pet kilograma marihuane, saopšteno je daas iz banjalučke policije.
Kako se navodi u saopštenju PU Banjaluka izvršenim pregledom putnika i autobusa droga nije pronađena.
"Takođe, od strane pripadnika Specijalne antiterorističke jedinice Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske, izvršen je pregled autobusa sa psom koji je specijalno obučen za otkrivanje opojnih droga, kojom prilikom opojna droga nije pronađena", pojašnjava se u saopštenju.
Kako se dodaje o navedenom slučaju obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.