GRADIŠKA – Djevojka L.Ž. (18) iz Gradiške osumnjičena je da je majci ukrala 200 evra iz torbice, saznaju "Nezavisne".
Kako nezvanično saznajemo, žena je policiji prijavila da joj je ukraden novac iz torbice. Međutim, operativnim radom policija je došla do saznanja da je novac zapravo uzela njena kćerka, koja je uhapšena.
Nezvanično sazajemo da je kćerka priznala krađu i vratila novac.
Kako je saopšteno iz poliicjske uprave Gradiška, oštećena je prijavila krađu Policijskoj stanici Gradiška u četvrtak oko 14 časova.
"Po kompletiranju i dokumentovanju predmeta Okružnom javnom tužilaštvu Banjaluka protiv lica L.Ž. biće dostavljen izvještaj o počinjenom krivičnom djelu krađa u redovnoj proceduri", rekli su iz Policijske uprave Gradiška.