BANJALUKA – Ž.B. (64) iz Banjaluke i P.D. (62) iz Knina, Republika Hrvatska, uhapšeni su juče zbog sumnje da su ukrali radijatore iz objakta stare škole u Banjaluci, koji se ne koristi.
Kako je saopšteno iz PU Banjaluka, materijalna šteta biće naknadno utvrđena, a o početnim saznanjima upoznat je dežurni okružni javni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.
Tužilac je naložio da se u redovnoj proceduri dostavi izvještaj za pomenuto krivično djelo.
Lice Ž.B. je nakon ispitivanja pušten na slobodu, a P.D. je predat Terenskom centru za strance Banjaluka.