BIJELJINA - Nepoznato lice izvršilo je razbojništvo u bijeljinskoj kladionici "Admiral“ i uz prijetnju pištoljem ukralo 3.200 KM, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Bijeljina.
Policijskim službenicima je noćas oko 2.00 časa prijavljeno da je izvršeno razbojništvo nad radnicima kladionice čiji su inicijali N.Đ. i D.G.
Lice koje je izvršilo ovo krivično djelo na sebi je imalo bijeli kačket, bijelu maramu preko lica i sunčane naočale.
Izvršen je uviđaj, a u toku je rad na pronalasku lica koje je počinilo razbojništvo.