ŠAMAC - Šamačka policija pronašla je putničko vozilo "golf dva", koje je oduzeto, uz prijetnju silom, saopšteno je danas iz Centra javne bezbjednosti /CJB/ Doboj.
Vozilo, čija je vlasnica K.S, dan ranije je D.B, uz prijetnju silom, oduzeo od njenog muža G.S, jer mu duguje novac, rekla je portparol CJB Doboj Ljerka Stanimirović.
Vozilo je, bez registarskih tablica, pronađeno na njivi u zaseoku Branica.
Auto je vraćen vlasnici.
Za lice D.B. je utvrđeno da je dan ranije napustio BiH. Nakon dokumentovanja, protiv D.B. Okružnom tužilaštvu Doboj biće podnesen izvještaj o počinjenom krivičnom djelu.