TUZLA - Na području opštine Gradačac legitimisana su tri muškarca, za koje je utvrđeno da su državljani Rumunije i da nisu imali prijavu boravka na teritoriji BiH, saopšteno je danas iz Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.
Rumunski državljani predati su inspektorima Ministarstva bezbjednosti BiH - Službi za poslova sa strancima na dalje postupanje.