PRIJEDOR – Prijedorska policija identifikovala je počinioce teške krađe u preduzeću "Arselor Mital" u ovom gradu, čija se šteta procjenjuje na 15.000 KM, rečeno je Srni u Policiji Republike Srpske.
Počinioci ovog krivičnog djela su Slaviša Jokić /20/ i Gojko Vujić /20/ iz Omarske, koji su u periodu od 19. do 24 aprila iz preduzeća "Arselor Mital" ukrali 210 metara kabla namijenjenog za prenos električne energije.
Protiv njih će biti podnesen izvještaj nadležnom tužilaštvu.