Hronika

Pastir od vlasnika ukrao 20 jagnjadi

Pastir od vlasnika ukrao 20 jagnjadi
Pastir od vlasnika ukrao 20 jagnjadi
Fena

JABLANICA - Dvadeset jagnjadi ukradeno je u srijedu s platoa Risovac, opština Jablanica, saopšteno je iz MUP-a Hercegovačko-neretvanskog kantona.

Naime, M.M. iz Čitluka prijavio je PS Jablanica da mu je pastir B.A. otuđio 20 jagnjadi iz stada koje je čuvao na platou Risovca.

Inače, u posljednja 24 sata na području HNK registrovane su još tri prijave iz oblasti sprečavanja i otkrivanja kriminaliteta.

Takođe, zabilježeno je šest saobraćajnih nezgoda u kojima su četiri osobe zadobile lakše povrede, navodi se u izvještaju.

Najčitanije