MRKONJIĆ GRAD – I.B. iz Bihaća povrijeđen je juče ujutro nakon što je pežoom sletio sa puta u mjestu Oćune, na magistralnom putu Mrkonjić Grad-Jajce, saopšteno je iz Policijske uprave Mrkonjić Grad.
Kako su naveli iz ove policijske uprave, vozač iz Bihaća je izgubio kontrolu nad vozilom, a nakon nezgode prevezen je u Dom zdravlje Jajce.
Uviđaj su izvršili policijski službenici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Mrkonjić Grad. Rad na dokumentovanju saobraćajne nezgode je u toku.