Hronika

Pežoom udario pješaka na putu Gradiška - Banjaluka

Pežoom udario pješaka na putu Gradiška - Banjaluka
Foto: Ilustracija | Udario pješaka na putu Gradiška - Banjaluka

GRADIŠKA - Pješak M.I. iz Gradiške zadobio je tjelesne povrede u saobraćajnoj nezgodi, koja se jutros dogodila na magistralnom putu Gradiška - Banjaluka, u mjestu Nova Topola, saopšteno je iz PU Gradiška.

Kako se precizira, u nezgodi je učestvovao pežo, kojim je upravljao M.B. iz Gradiške.

O navedenom je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.

Najčitanije