Hronika

Pijan bježao od policije i oštetio pet automobila

Pijan bježao od policije i oštetio pet automobila
Foto: Avaz | Pijan bježao od policije i oštetio pet automobila
N.N.

​Prava drama odvijala se sinoć u Konjicu. Kako prenosi "Avaz" na izlazu iz Konjica dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj je učestvovalo čak šest vozila.

Navodnbo je muškarac bježao od policije i tom prilikom oštetio pet automobila u koloni.

Nezvanično, muškarac je imao čak 2,44 promila alkohola u krvi, a nakon hapšenja priveden je u PS Konjic.

Uviđaj obavljaju pripadnici PS Konjic.

(Avaz)

Najčitanije