Hronika

Pijan napao dječake: Naređivao im da se mole Bogu, jednoga povrijedio nožem

Pijan napao dječake: Naređivao im da se mole Bogu, jednoga povrijedio nožem
Pijan napao dječake: Naređivao im da se mole Bogu, jednoga povrijedio nožem
Index.hr

OGULIN - Druženje mladih u parku pokraj crkve Sv. Križa u Ogulinu u utorak naveče oko 22.25 sati je brutalno prekinuo pijani 47-godišnjak s područja Garešnice (2,36 promila) koji im je prišao i potom ničim izazvan nožem napao i lakše povrijedio 15-godišnjaka iz Ogulina.

Kako je izvijestila PU karlovačka, 47-godišnjak je nakon napada uhapšen, a nakon dovršetka kriminalističke obrade protiv njega je podignuta krivična prijava.

Radio Ogulin neslužbeno doznaje kako je pijani 47-godišnjak okupljenim dječacima naređivao kako se treba moliti Bogu. Ovo navodno nije prvi put da je ovako maltretirao mlade u parku, već se to događalo i prošloga ljeta.

Video
Najčitanije