DOBOJ - Dobojska policija lišila je slobode lice čiji su inicijali A.S. iz tog grada jer se u alkoholisanom stanju oglušilo o naredbu da prestane sa narušavanjem javnog reda i mira, saopšteno je iz Policijske uprave Doboj.
Izvršenim alkotestiranjem kod tog lica je utvrđeno prisustvo alkohola u organizmu od 1,64 promila.
Nakon prestanka razloga za zadržavanje navedeno lice će biti pušteno na slobodu i biće mu uručen prekršajni nalog.
Policija iz Petrova lišila je slobode biciklistu čiji su inicijali D.R. sa područja te opštine kod koga je utvrđeno 2,74 promila alkohola u organizmu.