Pješak S.M. iz broda uhapšen je zbog prekršaja iz oblasti Zakona o osnovama bezbjednosti saobraćaja, nakon što je prethodno odbio da se podvrgne alkotestiranju.
"Navedeno lice se takođe kretalo po kolovozu na neosvijetljenom dijelu puta bez svjetloodbojnog prsluka", navodi se u saopštenju Policijske uprave Doboj.
Nije saopšteno da li je S.M. nakon triježnjenja pušten na slobodu.