Hronika

Pješak poginuo u saobraćajnoj nesreći

Pješak poginuo u saobraćajnoj nesreći
Foto: N.N. | Pješak poginuo u saobraćajnoj nesreći
N.N.

Jedna osoba poginula je u saobraćajnoj nesreći koja se u večeras dogodila u mjestu Donje Moštre kod Visokog.

Iz Operativnog centra Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona su kazali da se nesreća dogodila oko 18.30 sati te da je smrtno stradao 54-godišnji pješak kojeg je na lokalnom putu udario automobil turan, prenosi Klix.

U toku je uviđaj koji obavljaju pripadnici Policijske stanice Visoko, a uviđajem rukovodi dežurni tužilac Kantonalnog tužilaštva Zeničko-dobojskog kantona.

Najčitanije