Hronika

Pješaka udario automobil na putu Tuzla-Doboj

Pješaka udario automobil na putu Tuzla-Doboj
Foto: Arhiva / Ilustracija | Pješaka udario automobil na putu Tuzla-Doboj

TUZLA - Pješak M.E. (54) iz Klokotnice u opštini Doboj Istok teško je povrijeđen na magistralnom putu Tuzla-Doboj u Klokotnici kada ga je udario automobil, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.

Njega je udario automobil pežo 508 kojim je upravljao Š.M. (69) iz Tuzle.

Pješak je prevezen u Univerzitetski klinički centar Tuzla gdje je zadržan na liječenju.

Policija je izvršila uviđaj saobraćajne nezgode koja se dogodila juče u 16.25 časova, a o svemu je upoznat kantonalni tužilac. 

Najčitanije