Hronika

Planirali ukrasti pola miliona maraka

Srna

TRAVNIK - Federalna policija uhapsila je na području Srednjobosanskog kantona pet osoba, od kojih dva državljanina Hrvatske, zbog osnova sumnje da su u proteklom periodu planirali da otmu oko 500.000 KM iz jedne od sportskih kladionica na području ovog kantona.

Hapšenje i pretres pet lokacija na području Travnika i Gornjeg Vakufa/Uskoplja provedeno je jutros u okviru akcije "Mjesec", saopšteno je iz federalne Uprave policije.

Razbojnička petorka privedena je na kriminalističku obradu u prostorije federalne Uprave policije u Travniku, nakon čega će, uz izvještaje o počinjenom krivičnom djelu, biti predati nadležnom tužilaštvu na dalje postupanje.

Najčitanije