SARAJEVO - Na parkiranom automobilu u sarajevskom naselju Ilidža izbio je jutros požar.
U Operativnom centru MUP-a Kantona Sarajevo kazali su da uviđaj ne može biti rađen dok se policiji ne javi vlasnik vozila, te da samim tim još nije poznato da li je u pitanju najmerna paljevina ili nešto drugo.
"U 7.15 prijavljeno je da gori vozilo u Ulici dr Silvije Rizvanbegović. Vlasnik vozila se još nije javio. Vozilo je odvezeno na određenu lokaciju. Kada se pojavi vlasnik, biće urađen uviđaj", rekli su danas poslijepodne u Operativnom centru MUP-a KS.
Požar je izbio na automobilu marke seat toledo i ubrzo je ugašen. Povrijeđenih nije bilo, a izgorio je prednji dio ovog automobila.