Hronika

Pljačka u marketu Lav u Banjaluci: Razbojnik prijeteći nožem ukrao 190 KM

Pljačka u marketu Lav u Banjaluci: Razbojnik prijeteći nožem ukrao 190 KM
Pljačka u marketu Lav u Banjaluci: Razbojnik prijeteći nožem ukrao 190 KM
D. Sladojević

BANJALUKA - Nepoznati lopov iskoristio je juče ujutru nepažnju radnice i otključao ulazna vrata na marketu "Lav", u Bulevaru vojvode Stepe Stepanovića u Banjaluci, u koji je zatim ušao, te opljačkao 190 maraka.

"Nezavisne" od izvora bliskog policiji saznaju da je Policijskoj stanici Obilićevo ovo razbojništvo prijavljeno u srijedu oko četiri sata.

"Lopov je bio maskiran kapuljačom, starosti između 30 i 40 godina. Nakon što je iskoristio nepažnju radnice i otključao ulazna vrata na marketu, ušao u unutrašnjost objekta i uz prijetnju nožem od radnika ukrao 190 KM", potvrdio je "Nezavisnim" izvor blizak CJB Banjaluka.

Nakon ove pljačke, lopov je pobjegao, i policija za njim traga.

Foto: ilustracija

Najčitanije