Hronika

Poginula dva mladića iz Milića

Poginula dva mladića iz Milića
Poginula dva mladića iz Milića
Srna

BIJELJINA - Dva mladića iz Milića poginula su u saobraćajnoj nesreći u mjestu Tabana, opština Milići, potvrđeno je Srni u Centru javne bezbjednosti Bijeljina.

Poginuli su osamnaestogodišnji S.C. i dvadesetogodišnji D.S.

Oni su bili u automobilu "golf dva" koji je sletio sa kolovoza na magistralnom putu Vlasenica - Milići noćas u 1.00 čas.

Policija iz Vlasenice obavila je uviđaj, a na licu mjesta bio je i dežurni tužilac Okružnog tužilaštva Istočno Sarajevo.

Najčitanije