SARAJEVO - Pedesettrogodišnja žena poginula je večeras u saobraćajnoj nesreći u sarajevskom naselju Stup kada ju je udario automobil marke BMW kojim je upravljao 26-godišnji Sarajlija.
Portparol Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo Irfan Nefić rekao je da se nesreća dogodila nešto poslije 18 časova u Ulici Džemala Bijedića kada je ženu pješaka, koja je vozila improvizovana metalna kolica, udario automobil.
O slučaju je obaviješteno Kantonalno tužilaštvo čiji je tužilac izašao na mjesto događaja, prenose federalni mediji.