Hronika

Poginuo motociklista kod Doboja

Poginuo motociklista kod Doboja
Foto: N.N. | Poginuo motociklista kod Doboja

DOBOJ - Vozač motocikla čiji su inicijali D.J. iz Stanara smrtno je stradao, a S.J. iz Doboja, koja se vozila sa njim, povrijeđena je u saobraćajnoj nesreći na regionalnom putu Podnovlje-Polje u mjestu Glogovica.

Iz Policijske uprave Doboj saopšteno je da je S.J. zadržana na liječenju u dobojskoj bolnici.

Saobraćajna nesreća u kojoj je motocikl "suzuki" sletio s kolovoza dogodila se juče u 12.50 časova.

Uviđaj su izvršili pripadnici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Doboj.

Najčitanije