BIJELJINA - Motociklista D.Đ. /22/ iz Donjeg Lokanja preminuo je od posljedica povreda zadobijenih u saobraćajnoj nesreći na magistralnom putu Zvornik - Bijeljina, rečeno je Srni u bijeljinskom Centru javne bezbjednosti.
Nesreća se dogodila u 16.50 časova u mjestu Roćevići prilikom sudara motocikla i traktora.
U nesreći je teško povrijeđen putnik na motociklu čiji su inicijali D.M. /19/, a lakše povrede zadobili su vozač traktora M.S. /62/ i njegova supruga kao suvozač T.S. iz Roćevića.
Uviđaj su obsvili policijski službenici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja CJB Bijeljina, uz prisustvo dežurnog tužioca Okružnog tužilaštva u Bijeljini.