Hronika

Poginuo radnik u Odžaku

Poginuo radnik u Odžaku
Poginuo radnik u Odžaku
N.N.

Tridesetpetogodišnji Osman Pejković iz Odžaka poginuo je u nesreći koja se sinoć dogodila u pogonu firme "Strolit" u tom gradu.

Kako je za Faktor potvrđeno iz MUP Posavskog kantona, nesreća je operativnom dežurstvu Policijske stanice Odžak prijavljena u 22.45 sati.

- Na lice mesta upućena je ekipa Hitne pomoći i patrola PS Odžak. Nakon što je obavljen pregled i konstatovana smrt radnika, obavljen je uviđaj, kojim je rukovodio dežurni tužilac Tužilaštva Posavskog kantona, a obavili su ga istražitelji kriminalističke policije MUP Posavskog kantona, te inspektor zaštite na radu - kazao je portparol MUP PK Josip Dominković, prenosi Faktor.

Nakon završenog uviđaja, dežurni tužilac Nizam Šarić je doneo naredbu da se telo nastradalog preveze u Kantonalnu bolnicu u Orašju, gde će se obaviti obdukcija.

Istraga svih okolnosti pod kojima se ova nesreća dogodila je u toku.

Najčitanije