Hronika

Poginuo radnik

D.S.

STOLAC - Almir Bešo (38) iz Stoca poginuo je u subotu oko 17 časova u naselju Gorica kada ga je, dok je radio na iskopavanju u jednoj jami, kamen pogodio u glavu.

Nesrećni radnik je, odmah nakon nesreće, prevezen u Dom zdravlja Stolac,  gdje su ljekari mogli samo da konstatuju smrt.

Prema nezvaničnim informacijama, Bešo je, zajedno sa još nekoliko radnika, kopao na oko četiri metra dubine, te je došlo do odrona koji je za njega bio fatalan.

Istraga je utvrdila da je riječ o nesrećnom slučaju, odnosno da nema indicija da se radi o krivičnom djelu. Iza Beše su ostali supruga i dvoje djece.

Najčitanije