TUZLA - Tridesetjednogodišnji vozač putničkog automobila "golf 2" čiji su inicijali L.S. iz okoline Lukavca, poginuo je u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na magistralnom putu Tuzla-Doboj, u mjestu Modrac, saopšteno je danas iz Ministartva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.
U ovoj saobraćajnoj nesreći, koja se dogodila sinoć oko 21.10, lakše su povrijeđeni vozač "golfa 4" čiji su inicijali M.D. /40/ i saputnik A.M. /37/, koji su prevezeni na Univerzitetski kliničkli centar Tuzla na medicinsko zbrinjavanje.
U lančanom sudaru, osim "golfa 2", učestvovala su i vozila "golf 4", za čijim upravljačem je bio M.D. /40/, i teretni kamion "mercedes", koji je vozio dvadesetrogodišnji S.A.
Policija je izvršila uviđaj i radi na rasvjetljavanju okolnosti koje su dovele do ove teške saobraćajne nesreće.