BANJALUKA - Božo Jokić (1957.) preminuo je usljed zadobijenih povreda, nakon što je juče traktorom sletio s kolovoza, na lokalnom putu u mjestu Busije, u opštini Ribnik.
Portparol Centra javne bezbjednosti Banjaluka Marija Markanović potvrdila je Feni da se ova saobraćajna nesreća dogodila oko 8.30 sati.
Precizirala je da je Jokić usljed zadobijenih povreda preminuo u Domu zdravlja Ribnik.
O svemu je upoznat dežurni tužilac Okružnog tužilaštva Banjaluka.
FOTO ARHIVA