BANJALUKA - Policija je u jutranjim časovima uhapsila petoricu zelenaša iz Banjaluka, Prijedora i Gradške.
Osumnjičeni se trenutnio nalaze na kriminalističkoj obradi, nakon koje će biti predati u nadležnost Okružnog tužilaštva.
Mladen Marić, načelnik CJB Banjaluka izjavio je da su osumnjičeni pridobili veću materijalnu korist i oštetili veći broj građana na području Banjaluka, Prijedora i Gradške.
Saznajemo da su uhapšene po dvije osobe iz Prijedora i Gradiške, te jedna osoba iz Banjaluke.
Uskoro opširnije...