BANJALUKA - Policajac Slaviša Trifković, koji je povrijeđen prilikom intervencije kod dvorišta porodice Vulić u Banjaluci, otpušten je na kućnu njegu, saopšteno je iz banjalučkog Kliničkog centra.
Načelnik Klinike za traumatologiju Nikola Bojić rekao je da se Trifković oporavlja i da je otpušten na kućnu njegu.
Trifković je primljen 26. jula u Klinički centar Banjaluka sa višestrukim prelomom noge, nakon čega je operisan.
Trifkovića je prilikom policijske asistencije automobilom udario Željko Vulić, koji je nakon incidenta priveden i smješten na Kliniku za psihijatriju.
Iz banjalučkog Kliničkog centra saopšteno je da je Vulić medicinski zbrinut i da je njegovo zdravstveno stanje poboljšano.
"Njegovo stanje je poboljšano i svakodnevno se procjenjuje na osnovu čega će biti odlučeno kada će biti otpušten sa Klinike", rekla je načelnik Klinike za psihijatriju Nela Zivlak.